I Oddział Sekretariat Edu-Center czynny od godziny 14:00-18:00 ul. M. Konopnickiej 28  85-124 Bydgoszcz  tel. 500 194 200 

19 Luty 2018         Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli
Informacje i zapisy w Sekretariacie Edu-Center lub pod numerem telefonu 500 194 200.
Bo języków najlepiej uczyć się od dziecka ...

Przedszkola

Nasza firma współpracuje z przedszkolami. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat. Zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę młodych i ambitnych lektorów. Edu-Centertel. 500-194-200, 510-130-300
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ma nowoczesne, adekwatne do wieku dzieci podejście do nauczania. W swojej metodzie nauczania bazujemy na podejściu komunikacyjnym, w którym zwracamy uwagę na to, że w nauce języka chodzi przede wszystkim o umiejętność przekazywania oraz uzyskiwanie informacji.

Nasze zajęcia odbywają się w niewielkich grupach i trwają do 45 minut. Uczenie maluchów odbywa się poprzez żywą interakcję, do nauki wykorzystujemy: kolorowanki, piosenki, gry, zabawy interakcyjne oraz twórcze, które nie tylko aktywizują dzieci do działania, ale także stają się pretekstem do tego, by poznać język w sposób naturalny. Nasi lektorzy dbają o to, aby każde dziecko po zakończeniu zajęć miało poczucie, że odniosło sukces. Motywujemy dzieci do nauki poprzez zabawę, która odbywa się w atmosferze wzajemnej akceptacji i wspierania w działaniach. W Edu-CenterUczymy języków: angielki, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski język obcy dla dzieci to wesoła przygoda i świetna zabawa.

 

Co nas wyróżnia?

Naszym priorytetem jest zadowolenie dzieci, rodziców a także właścicieli i dyrektorów przedszkoli, dlatego warto z nami współpracować.

Zajęcia odbywają się w uzgodnionym wcześniej terminie.

Zajęcia prowadzimy w sali przedszkolnej, gdzie dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie.

Wszyscy lektorzy mają przygotowanie pedagogiczne oraz znają bardzo dobrze język, którego uczą.

Lektorzy posiadają stosowne dokumenty, certyfikaty potwierdzające znajomość języka.

Materiały audio i wideo są dostosowane do wieku najmłodszych.

Nauka odbywa się poprzez żywą interakcję z językiem.

Wszystkie proponowane ćwiczenia opierają się na zabawie.

Zabawa językowa opiera się na działaniu na wszystkie zmysły dziecka.

Wszystkie materiały dostarczane są przez naszych lektorów.

  Lektorzy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w nauce języków.

Program nauczania Edu–Center jest doskonale przygotowany metodycznie.

Każde zajęcia mają ściśle określony scenariusz, każde ćwiczenie jest wykonywane w określonym celu.

Dzieci wspólnie z lektorami przygotowują zajęcia pokazowe dla rodziców.

Do naszej oferty, poza lekcjami językowymi, włączamy kolejne zajęcia dla najmłodszych. Należą
do nich plastyka na wesoło oraz język angielski z elementami tańca. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis oferty.

Plastyka na wesoło – zajęcia dla maluchów, które pozwalają się dzieciom wykazać i „wyszaleć”. 
Nie proponujemy Państwu nudnych  konkursów na „najładniejsze drzewo, dom, kwiat”. Nasze zajęcia plastyczne z wykwalifikowaną osobą opierają się na pobudzaniu wyobraźni i kreatywności. Dzieci poznają techniki origami, rzeźby, projektowania strojów lub własnej biżuterii, filcowania, wyszywania i tym podobnych. Nie zabraknie uśmiechu na twarzach dzieci!

Język angielski z elementami tańca – „ruch to zdrowie”, mówi stare  porzekadło. Edu-Center postanowiło połączyć przyjemne z pożytecznym, połączyć naukę języka obcego z tańcem, który wyzwala w dzieciach pozytywne emocje. W związku z tym oferujemy lekcje łączące w sobie naukę słówek z układami choreograficznymi. Dzieci poznają kroki taneczne, ćwiczą i tym samym uczą się czegoś nowego.

Prof. Zdrówko – małe dzieci, to dużo pytań. A duże dzieci … jeszcze więcej pytań! W związku z tym staramy się odpowiadać na wszelkie zagadnienia, uczymy zadawania pytań, ale i zdobywania na nie odpowiedzi. Poprzez zajęcia z Profesor Zdrówko mali uczniowie odkrywają tajemnice dnia codziennego i zdobywają wiedzę z zakresu edukacji prozdrowotnej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!