Przedszkola

Nasza firma współpracuje z przedszkolami. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-6 lat. Zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę młodych i ambitnych lektorów. Edu-Center ma nowoczesne, adekwatne do wieku dzieci podejście do nauczania. W swojej metodzie nauczania bazujemy na podejściu komunikacyjnym, w którym zwracamy uwagę na to, że w nauce języka chodzi przede wszystkim o umiejętność przekazywania oraz uzyskiwanie informacji.

Nasze zajęcia odbywają się w niewielkich grupach i trwają do 45 minut. Uczenie maluchów odbywa się poprzez żywą interakcję, do nauki wykorzystujemy: kolorowanki, piosenki, gry, zabawy interakcyjne oraz twórcze, które nie tylko aktywizują dzieci do działania, ale także stają się pretekstem do tego, by poznać język w sposób naturalny. Nasi lektorzy dbają o to, aby każde dziecko po zakończeniu zajęć miało poczucie, że odniosło sukces. Motywujemy dzieci do nauki poprzez zabawę, która odbywa się w atmosferze wzajemnej akceptacji i wspierania w działaniach. W Edu-Center język obcy dla dzieci to wesoła przygoda i świetna zabawa.

Co nas wyróżnia?

 • Naszym priorytetem jest zadowolenie dzieci, rodziców a także właścicieli i dyrektorów przedszkoli, dlatego warto z nami współpracować.
 • Zajęcia odbywają się w uzgodnionym wcześniej terminie.
 • Zajęcia prowadzimy w sali przedszkolnej, gdzie dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie.
 • Wszyscy lektorzy mają przygotowanie pedagogiczne oraz znają bardzo dobrze język, którego uczą.
 • Lektorzy posiadają stosowne dokumenty, certyfikaty potwierdzające znajomość języka.
 • Materiały audio i wideo są dostosowane do wieku najmłodszych.
 • Nauka odbywa się poprzez żywą interakcję z językiem.
 • Wszystkie proponowane ćwiczenia opierają się na zabawie.
 • Zabawa językowa opiera się na działaniu na wszystkie zmysły dziecka.
 • Wszystkie materiały dostarczane są przez naszych lektorów.
 • Lektorzy mają duże doświadczenie w pracy z dziećmi oraz w nauce języków.
 • Program nauczania Edu-Center jest doskonale przygotowany metodycznie.
 • Każde zajęcia mają ściśle określony scenariusz, każde ćwiczenie jest wykonywane w określonym celu.
 • Dzieci wspólnie z lektorami przygotowują zajęcia pokazowe dla rodziców.

Do naszej oferty, poza lekcjami językowymi, włączamy kolejne zajęcia dla najmłodszych. Należą
do nich plastyka na wesoło oraz język angielski z elementami tańca. Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis oferty.

Plastyka na wesoło – zajęcia dla maluchów, które pozwalają się dzieciom wykazać i „wyszaleć”.
Nie proponujemy Państwu nudnych konkursów na „najładniejsze drzewo, dom, kwiat”. Nasze zajęcia plastyczne z wykwalifikowaną osobą opierają się na pobudzaniu wyobraźni i kreatywności. Dzieci poznają techniki origami, rzeźby, projektowania strojów lub własnej biżuterii, filcowania, wyszywania i tym podobnych. Nie zabraknie uśmiechu na twarzach dzieci!

Język angielski z elementami tańca – „ruch to zdrowie”, mówi stare porzekadło. Edu-Center postanowiło połączyć przyjemne z pożytecznym, połączyć naukę języka obcego z tańcem, który wyzwala w dzieciach pozytywne emocje. W związku z tym oferujemy lekcje łączące w sobie naukę słówek z układami choreograficznymi. Dzieci poznają kroki taneczne, ćwiczą i tym samym uczą się czegoś nowego.

Prof. Zdrówko – małe dzieci, to dużo pytań. A duże dzieci … jeszcze więcej pytań! W związku z tym staramy się odpowiadać na wszelkie zagadnienia, uczymy zadawania pytań, ale i zdobywania na nie odpowiedzi. Poprzez zajęcia z Profesor Zdrówko mali uczniowie odkrywają tajemnice dnia codziennego i zdobywają wiedzę z zakresu edukacji prozdrowotnej.