Szkoły

Edu-Center współpracuje również z przedszkolami oraz szkołami na terenie całego kraju. Celem zajęć przez nas oferowanych jest poszerzanie wiedzy dotychczas zdobytej. Dostosowujemy się do misji szkoły, a tym samym prowadzimy określony typ zajęć.

Zajęcia językowe – istnieje możliwość prowadzenia przez Edu–Center dodatkowych zajęć z języka obcego. Proponujemy koła zainteresowań związane z poznawaniem języka, kultury oraz historii danego kręgu tematycznego. W naszej ofercie znajdują się następujące języki: angielski, niemiecki, hiszpański. Organizujemy spotkania dla dzieci, rodziców, przedstawienia po angielsku, imprezy tematyczne związane z wybranym językiem obcym.

Prof. Zdrówko – oferujemy cykl spotkań dla uczniów o tematyce prozdrowotnej. Dzieci poznają zasady prawidłowego odżywania, racjonalizowania trybu życia i jednocześnie zdobywają odpowiedzi na nurtujące je pytania. Nasz program obejmuje tematykę dotyczącą zdrowia i aktywności ruchowej. Tematyka zajęć: owoce, warzywa, piramidy zdrowego żywienia, woda i napoje, produkty przetworzone, owoce egzotyczne, kulinaria, owocowe szaleństwo, aktywność fizyczna na wesoło i wiele innych ciekawych tematów. Dodatkowo zapewniamy spotkania dla rodziców z dietetykiem, który wskaże, jakie śniadanie jest najlepszym dla ucznia, które przekąski są zdrowymi oraz doradzi, jak racjonalnie przygotowywać posiłki dla swoich dzieci.